Місія Microsoft по зближенню платформ Xbox One і Windows 10 змусила багатьох задатися питанням: чи торкнеться цей процес не тільки ігор і програмної платформи, але і методів управління, доступних на консолі. Враховуючи швидку появу ігор зразок Halo Wars 2, додавання підтримки клавіатури і миші могло б зробити подібні проекти більш привабливими для власників Xbox One.

Глава Xbox-підрозділи програмного гіганта Філ Спенсер (Phil Spencer) нещодавно підтвердив можливість такого розвитку подій. На питання фаната про те, чи буде додана на консолі підтримка ПК-маніпуляторів зразок клавіатури і миші у зв’язку з виходом Halo Wars 2, він відповів у Twitter: «На момент запуску гри цього не буде, але ми б хотіли додати таку підтримку в платформу Xbox».

Незважаючи на те, що ігрова консоль Xbox One присутня на ринку вже три роки, Microsoft ніколи не говорила про плани або навіть можливості інтеграції офіційної підтримки клавіатури і миші. Досі можна було користуватися виключно ігровими контроллерами — не в останню чергу це обумовлено побоюваннями дисбалансу в змагальних онлайн-іграх, де користувачі клавіатур і мишей можуть отримати перевагу у точності і швидкості реакції над гравцями з геймпадами.

Halo Wars 2 пішла на золото в січні, так що грі нічого не завадить вийти на ринок в заздалегідь намічений термін — 21 лютого. Стратегія є ексклюзивом актуальних платформ Microsoft (Xbox One і Windows 10), поширюється в рамках моделі Xbox Play Anywhere: при купівлі ігри для однієї платформи, користувач отримує копію для іншого з прозорим перенесенням збережень і досягнень між пристроями. RTS продовжує історію Halo Wars, вийшла спочатку на Xbox 360 в 2009 році. Студія 343 Industries випустила 20 грудня перевидання оригінальної стратегії для платформ Windows 10 і Xbox One (поки що гра доступна тільки покупцям Halo Wars 2).

Источник: 3Dnews.ru

Больше похожих новостей
Показать еще в Консоли

Интересное еще

Разработчик macOS-приложений представил игровую приставку с механической ручкой

Орегонская компания Panic известна не только как разработчик приложений для macOS, но и ка…