Краш-тести ігрових консолей та інших електронних пристроїв – справа буденна. Скидати з висоти зразок приставки Xbox і PlayStation One 4 — справа вкрай сумнівна. А ось у випадку з портативними консолями – подібні випробування наочно демонструють, наскільки уважно виробник відноситься до проектування і будівництва свого продукту. Як правило, пристрої роняють метрів з двох-трьох, але ентузіасти з порталу UnlockRiver вирішили поставити свого роду рекорд і скинути Nintendo Switch з висоти аж у 300 метрів.

Будь-яка портативна консоль, будь вона навіть самої ергономічною і зручною, рано чи пізно вислизає з рук користувача і летить на підлогу. Зрозуміло, висота такого падіння рідко перевищує півтора метра, тому тестуються хендхелды досить скромно. Організатори експерименту з Nintendo Switch і самі не особливо вірили в те, що консоль переживе падіння з висоти 1000 футів (близько 305 метрів). Для підйому був використаний дрон, який на певній висоті випустив Switch з тримача. Підсумок падіння ви можете побачити у відео трохи нижче.

Потрібно відзначити, що Nintendo поставилися до створення своєї нової портативної консолі з усією серйозністю. Після такого падіння вона не тільки не розсипалася на дрібні осколки (постраждав виключно лівий джойкон), але і продовжила справно працювати, як ні в чому не бувало. Тут можна лише шанобливо зняти капелюх перед японськими інженерами.

#відео | Консоль Nintendo Switch пережила падіння з 300 метрів
Сергій Грей

Источник: hi-news.ru

Больше похожих новостей
Показать еще в Консоли

Интересное еще

Разработчик macOS-приложений представил игровую приставку с механической ручкой

Орегонская компания Panic известна не только как разработчик приложений для macOS, но и ка…