На майданчику Kickstarter йде збір коштів на випуск портативної ігрової консолі Smach Z під управлінням операційної системи Steam OS.

Пристрій виконано у вигляді ігрового контролера, в центральній частині якого розташовується 5-дюймовий сенсорний дисплей. Дозвіл екрану складе 1280 × 720 або 1920 × 1080 пікселів. Ліворуч і праворуч від дисплея розташовуються тачпади, а також джойстик і кнопки управління.

Основою гаджета стане процесор AMD G-Series. Об’єм оперативної пам’яті складає 4 або 8 Гб, місткість флеш-накопичувача — не менше 32 Гбайт. Передбачається наявність адаптерів бездротового зв’язку Wi-Fi і Bluetooth, слота для microSD-карти, порти USB Type-C, інтерфейсу HDMI, а також модуля мобільного зв’язку 4G (у версії Pro).

Smach Z дозволить запускати ігри з бібліотеки Steam. Крім того, користувачі зможуть здійснювати стрімінг ігор зі стаціонарного комп’ютера за допомогою Wi-Fi.

На випуск новинки потрібно зібрати досить значну суму — €900 000. Зараз залучено понад €125 000, а до закриття скарбнички залишається ще місяць. Бажаючі підтримати проект можуть зробити це тут.

Источник: 3Dnews.ru

Больше похожих новостей
Показать еще в Консоли

Интересное еще

Разработчик macOS-приложений представил игровую приставку с механической ручкой

Орегонская компания Panic известна не только как разработчик приложений для macOS, но и ка…