Компанія Sony повідомила про підкорення чергового важливого рубежу в поширенні власної гарнітури віртуальної реальності, PlayStation VR. Як стверджується, з моменту випуску в минулому жовтні їй вдалося продати 1 мільйон комплектів. Варто нагадати, що попередній раз Sony хвалилася високими продажами PlayStation VR в лютому, і тоді компанія говорила про реалізацію 915 тисяч окулярів віртуальної реальності.

За словами представників Sony, популярність PlayStation VR виявилася вище всяких прогнозів. З-за цього в даний час спостерігається деякий дефіцит, але обіцяно, що він буде подолана найближчим часом за рахунок збільшення обсягів виробництва. Як сказав виконавчий директор Sony Interactive Entertainment America Шон Лайден (Shawn Layden), компанія очікує подальшого зростання продажів PlayStation VR завдяки другої хвилі програмного забезпечення з підтримкою цієї гарнітури віртуальної реальності.

До теперішнього моменту власники PlayStation VR придбали вже 5,25 млн примірників ігор з підтримкою віртуальної реальності, а середня тривалість одного сеансу становить 25 хвилин.

Варто зауважити, що гарнітура Sony виявилася значно популярнішим конкуруючих продуктів, HTC Vive або Oculus Rift. Так, станом на кінець минулого року продажі HTC Vive досягали лише 420 тисяч примірників, у той час як число реалізованих стіна Oculus Rift не перевищувало 243 тисяч. Втім, успіх PlayStation VR недивний: для її використання не потрібно ніякого додаткового обладнання крім приставки PlayStation 4, а вартість становить $399, в той час як за HTC Vive і Oculus Rift потрібно заплатити $799 і $599 відповідно.

Тим часом найпопулярнішим варіантом залучення до віртуальної реальності залишається автономне пристрій Samsung Gear VR, яке працює у зв’язці зі смартфонами Samsung Galaxy. Завдяки низькій вартості число проданих примірників Gear VR вже перевищує 5 мільйонів штук.

Источник: 3Dnews.ru

Больше похожих новостей
Показать еще в Консоли

Интересное еще

Разработчик macOS-приложений представил игровую приставку с механической ручкой

Орегонская компания Panic известна не только как разработчик приложений для macOS, но и ка…