На початку наступного року компанія Retro Games Ltd і дистриб’ютор Koch Media організують продажі пристрою C64 Mini — сучасної інтерпретації легендарного комп’ютера Commodore 64.

Система Commodore 64 надійшла в продаж в серпні 1982 року і випускалася аж до квітня 1994 року. За цей час, за різними оцінками, було реалізовано понад 17 млн пристроїв. Таким чином, Commodore 64 став рекордсменом серед окремих моделей комп’ютерів. Для системи було створено велику кількість різних програм та різноманітних ігор.

Пристрій C64 Mini за габаритами приблизно вдвічі менше оригінального комп’ютера. Для підключення до телевізора користувачі зможуть задіяти інтерфейс HDMI. Йдеться про наявність двох портів USB. Один з них послужить для приєднання входить в комплект джойстика, а до іншого можна буде підключити стандартну клавіатуру.

C64 Mini буде поставлятися з 64 встановленими іграми. У їх числі — Cyberdyne Warrior, Hysteria, Mission Impossible, Paradroid, Speedball, Street Sports Baseball, Trailblazer і багато інших. До речі, передбачена можливість збереження під час гри.

Придбати C64 Mini можна буде за орієнтовною ціною 70 доларів США.

Источник: 3Dnews.ru

Больше похожих новостей
Показать еще в Консоли

Интересное еще

Разработчик macOS-приложений представил игровую приставку с механической ручкой

Орегонская компания Panic известна не только как разработчик приложений для macOS, но и ка…