Компанія Hyperkin, що отримала популярність за свою серію ретро-консолей, в рамках виставки CES 2018 представила прототип Ultra GB, який служить для відтворення оригінальних ігор Nintendo Game Boy.

Ultra GB має дуже схожим дизайном з Pocket Game Boy, але її корпус зроблений повністю з алюмінію, а екран має підсвічування. Розташування кнопок і ергономіка залишилися колишніми — навіть управління гучністю. Незважаючи на те, що концепт був представлений з синім підсвічуванням екрану, Hyperkin стверджує, що у фінальному продукт ви зможете змінювати її колір.

Прототип Ultra GB також був представлений з роз’ємом живлення постійного струму, але його кінцева версія буде мати портом типу USB-C для заряду батареї. Крім того, консоль зможе з’єднуватись з іншими GB Ultra по кабелю для гри в многопользовательском режимі. Стереоаудио — ще одне покращення, яке запропонує «портатив» від Hyperkin.

Компанія не назвала дату виходу Ultra GB, але заявила, що планує запуск системи до кінця 2018 року. За словами Hyperkin, її вартість не перевищить $100 (~5700 рублів). Наступний показ портативної консолі планується в червні, на E3 2018.

Hyperkin випустила SuperRetroN HD для запуску ігор від SNES, Atari Flashback 8 HD, SEGA Genesis Flashback HD, а також безліч інших версій ретро-консолей і аксесуарів до них і смартфонам. Всю продукцію компанії можна подивитися на офіційному сайті.

Источник: 3Dnews.ru

Больше похожих новостей
Показать еще в Консоли

Интересное еще

Разработчик macOS-приложений представил игровую приставку с механической ручкой

Орегонская компания Panic известна не только как разработчик приложений для macOS, но и ка…